Press Esc to close · Enter for all results
Jerseyville, IL 62052
$83,000
$76 / sq ft
3
Bedrooms
1
Bathrooms
1,096
Sq Ft Above Grade
0.128
Acres
Listed: April 16, 2026 (35 days on market)
Viewed 96 times on this site.