Press Esc to close · Enter for all results
Sparta, IL 62286
$225,000
$91 / sq ft
4
Bedrooms
2
Bathrooms
2,466
Sq Ft Above Grade
1.02
Acres
Listed: April 30, 2026 (21 days on market)
Viewed 46 times on this site.