Press Esc to close · Enter for all results
Caseyville, IL 62232
$469,491
$290 / sq ft
4
Bedrooms
3
Bathrooms
1,617
Sq Ft Above Grade
0.23
Acres
Listed: March 16, 2026 (65 days on market)
Viewed 449 times on this site.